Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Поради відвідувачам

7 порад для максимально продуктивного відвідування виставки
Online-реєстрація-на-виставку-(1).png

Online реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.

Знаидіть-необхідні-вам-компаніі-та-іх-стенди.png

Знайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.

Ознаиомтеся-з-діловою-програмою.png

Ознайомтеся з діловою програмою.У нас є повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Переглянте графік освітніх подій на нашому сайті та оберіть найцікавіші для вас.

Плануите-свою-поіздку.png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.

MTEC-Kyiv.png

MTEC.Kyiv. Відвідайте виставку та конференцію медичного туризму. Найбільший в Україні та найефективніший спеціалізований захід у галузі медичного туризму. Це - потужний майданчик розвитку сфери медичного та оздоровчого туризму, що об'єднує спеціалістів індустрії для обміну досвідом та підвищення ефективності бізнесу.
 
DIGITAL-MED.png


DIGITAL MED. Прослухайте лекції спеціалізованого проекту, який об'єднує на одному майданчику кращих українських і зарубіжних представників медичних інформаційних технологій. На відкритому майданчику будуть розглядатись такі напрямки як телемедицина та E-Health.
 
Завжди-на-зв’язку-з-вами.png


Завжди на зв’язку з вами. Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram - для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.

відвідати.PNG