Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Пост-реліз

У Києві з успіхом пройшла ювілейна 30 Міжнародна виставка «Public Health 2021»
 
З 6 по 8 жовтня в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулася Ювілейна Міжнародна медична виставка Public Health 2021. Цьогоріч, виставка продемонструвала ринку ефективність прямих комунікацій для налагодження та зміцнення контактів між представниками усіх сегментів галузі охорони здоров'я. Це не просто майданчик для презентації нових продуктів та технологій, а дієвий інструмент для пошуку партнерів та укладання вигідних угод, це сприятливе середовище для  проведення переговорів, що веде до нового рівня ділового та професійного розвитку.
Свою продукцію представили  268 учасників, серед яких відомі світові виробники і постачальники діагностичного, лікувального, реабілітаційного та іншого  медичного обладнання, матеріалів та технологій. Гідне місце серед світових лідерів зайняли вітчизняні підприємства, продемонструвавши  інноваційність та конкурентоспроможність продукції. Не зважаючи на ситуацію в світі, до виставки змогли доєднатись прямі виробники  з Чехії, Індії, Німеччини, Польщі, Румунії.  Генеральний партнер виставки – Protech Solution.
Цього року традиційну  експозицію медичної  виставки  Public Health було  доповнено  спеціалізованою виставкою LabExpo, в якій прийняли участь понад 40 провідних виробників та постачальників лабораторного обладнання та витратних матеріалів. Одночасне представлення ключових складових  лікувальних закладів, надало можливість керівникам ЗОЗ ознайомитись з  пропозиціями  комплексного оснащення лікарні сучасним високоточним  обладнанням.
Візитною карткою медичної виставки Public Health – є  потужна ділова програма Public Health Congress&Events. Протягом трьох днів  відбулось 84 науково-практичних заходів для медичних фахівців різних спеціалізацій. Заходи були організовані в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України, Національною академією медичних наук України, Українською військово-медичною академією, Національним медичним університетом ім. О.О. Богомольця, Тернопільським НМУ ім. І.Я.Горбачевського, Київським медичним університетом, Українським центром трансплант-координації МОЗ та профільними професійними асоціаціями і  організаціями.
Родзинкою виставки стала Відзнака Public Health Awards, яку започаткували Premier Expo разом з ГО «Медичні лідери».  Головною ідеєю Відзнаки став вибір кращого медичного закладу країни в номінаціях шляхом оцінювання об’єктивних показників їх діяльності. Такий підхід створив прецедент застосування порівняльного бенчмаркінгу в державній системі охорони здоров’я, популяризації успішних практик та мотивації до розвитку закладів галузі. Заявки подали  212 медичних закладів,  переможці отримали заслужену оцінку та визнання з боку медичної спільноти. Офіційну підтримку  Public Health Awards надала Національна служба здоров'я України.
Переможцями в номінаціях стали:
  • Кращий заклад первинної медичної допомоги
"КНП Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
  • Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги
 КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2"
  • Краща приватна медична практика
"Медична практика для родини "ФОП Татарникова О.Ю."
Дотримуючись міжнародних стандартів проведення виставок в умовах Covid, Організатором вперше в Україні було проведено безкоштовне експрес-тестування всіх учасників і відвідувачів Public Health задля їх безпечного перебування та роботи на виставці.
 
Дані Міжнародної медичної виставки Public Health 2021:
Організатор: Прем’єр Експо, Hyve Group
Місце проведення: Київ, Міжнародний Виставковий Центр, Броварський пр-т, 15
  • 268 експонентів
  • 6 країн учасниць: Україна, Індія, Німеччина,  Польща, Румунія
  • 10 000 тис. кв.м
  • 7409 відвідувачів, медичних спеціалістів
  • 84 заходи Public Health Congress&Events
  • 27 партнерів – співорганізаторів заходів
  • 4840 відвідувачів заходів
 
До зустрічі  5-7 жовтня  на Public Health 2022!