Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Зі швидкістю ультразвуку з компанією ЕКСІМ на Public Health 2021

news
Компанія «ЕКСІМ» Andriy Stavropoltsev реалізує на ринку України високоякісне УЗД-обладнання та датчики для апаратів УЗД, а також здійснює його ремонт.
Зі швидкістю ультразвуку з компанією ЕКСІМ на Public Health 2021
Зокрема представляє апарат ArtUs, це - надзвичайно компактний і дуже потужний ультразвуковий апарат Telemed для прикладного застосування. Оснащений USB3.0, що дозволяє збільшити швидкість сканування без втрати якості зображення і забезпечує передачу ультразвукових даних РЧ на ПК в реальному часі.

Новий режим візуалізації «WideView» збільшує зону огляду для лінійних, опуклих і порожнинних датчиків. Інші функції включають поліпшене просторове з'єднання, доступне для лінійних і опуклих перетворювачів, паралельне формування променя, гармоніки, візуалізацію з B-напрямком.

Система здатна керувати датчиками високої щільності та високочастотними перетворювачами, забезпечуючи деталізовані, широкі зображення з широким динамічним діапазоном. Програмні функції включають Echo Wave II з шумозаглушенням Speckle в якості стандартного пакету і додаткового дослідного пакету: Бібліотека SDK і розширені процедури обробки і візуалізації даних для середовища MATLAB.

www.exim.com.ua