Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2020

6-8 жовтня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Контакти

 


Організатор виставки:
ДП "Прем'єр Експо", Україна

Тел.: (044) 496-86-45 
ph@pe.com.ua


инна.jpg
Інна Задорожня - директор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 234)
Моб. +38 068 036 82 92
I.Zadorozhnya@pe.com.ua
 
Ольга Веліксар - менеджер виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 274)
Моб. +380 67 128 03 31 

O.Veliksar@pe.com.ua
таня.PNG


Тетяна Демченко координатор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 313)
Моб.:+ 380 97 989 12 32
T.Demchenko@pe.com.ua

 
лена.PNG

Олена Свірбий - конференц-сервіс
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 219)
Моб.:+ 380 67 863 02 44

O.Svirbyy@pe.com.ua
я.PNG
Богдана Маєвська маркетолог виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 244)
Моб. +38 093 611 01 44
B.Maevskaya@pe.com.ua
леша.PNG
Олексій Волкоморов - технічний менеджер 
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 220)
Моб. +38 067 320 66 69
AVolkomorov@pe.com.ua
крис.PNG
Христина Ков'ярова - менеджер з міжнародних продажів виставки 
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 311)
Моб. +38 096 685 8828
K.Koviarova@pe.com.ua