Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Організатор

Прем'єр Експо

premier-Expo.jpg


ДП «Прем'єр Експо» входить до складу International Trade & Exhibitions (ITE) Group Plc та є єдиним міжнародним виставковим оператором в Україні. Група ITE заснована в 1991 році у Великобританії та сьогодні представлена ​​32 офісами в 20 країнах. Співробітники регіональних філій компанії щороку організовують близько 240 торговельних виставок, в яких беруть участь експоненти майже з усього світу. В Україні, ДП «Прем'єр Експо» щорічно проводить 17 міжнародних виставок, в яких представлені учасники більш ніж з 60 країн.

З 2000 року завдяки спеціалізованим проектам ДП «Прем'єр Експо», десятки тисяч українських компаній змогли налагодити вигідне співробітництво з міжнародним бізнесом. Сьогодні виставковий оператор підтримує контакти з 1,036 млн. фахівців різних галузей економіки України, допомагаючи їм розвивати свій бізнес. Тому виставки «Прем'єр Експо» мають офіційну підтримку профільних міністерств і відомств, найбільших галузевих об'єднань та асоціацій, а також включені до переліку міжнародних подій, рекомендованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

З моменту свого заснування компанія «Прем'єр Експо» організувала і успішно розвиває ряд міжнародних виставок в Україні, серед яких:
 

 • InterCHARM-Україна, Estet Beauty Expo — Міжнародна виставка та конгрес індустрії краси.
 
 • UITT, UITM — Міжнародні туристичні виставки.
 
 • Aqua-Therm Kiev, WorldBuild Kyiv — Міжнародні виставки сучасного будівництва, енергоефективних і ресурсоощадних технологій
 
 • Public Health, MTEC.KIEV, MSF Kyiv, International Dental Forum — Міжнародна медична виставка, конгрес і форум.
 
 • WorldFood Ukraine — Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв.
 
 • TransUkraine — Міжнародна виставка транспорту, логістики, інфраструктури і складу
 
 • ТIR — Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів.
 
 • SIA-Автотехсервіс, АЗК Expo — Міжнародна виставка автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів.
 
 • INTERTOOL KIEV — єдина в Україні Міжнародна виставка професійного інструменту і садової техніки.
 
 • MiningWorld Ukraine — єдина в Україні Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій гірничодобувної галузі
 
 • CleanExpo — Міжнародна виставка професійного прибирального обладнання.


Якість організації найбільших виставок регулярно підтверджує аудит Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.

ДП «Прем'єр Експо» — це команда з 85 фахівців виставкової галузі, які 24/7 готові прийти на допомогу в просуванні бізнесу екпонентів на українському ринку. Компанія забезпечить підтримку в підборі місця на виставці, проектуванні та будівництві стенду, допоможе краще спланувати комплексну рекламну і маркетингову кампанію до, під час і після закінчення виставки. В рамках Байєрської програми та програми «Пошук дистриб'ютора» оператори колл-центру компанії забезпечать залучення на стенд учасників цільової аудиторії: закупівельників, потенційних партнерів і дилерів.

Компанія постійно проводить дослідження та аналіз експозицій, підвищує їх якість і надає широкий спектр додаткових послуг учасникам для ефективної роботи на виставці.

Заходи ДП «Прем'єр Експо» охоплюють всі ключові галузі економіки держави та відкривають нові ринки для розвитку бізнесу.

Антикорупційні принципи

Компанія веде свій бізнес відкрито та прозоро. Дані кожної виставки, від статистичних показників до результатів опитувань учасників і відвідувачів, відкрито публікуються на сайті виставок та мас-медіа, їх отримує кожен учасник і партнер заходу.

У своїй діяльності ITE Group Plc (ITE) спирається на ряд основних принципів, які, на думку компанії, є основою здорової та добросовісної практики ділових відносин. Одним з таких принципів є нетерпимість компанії щодо будь-яких форм корупції. Норми та принципи антикорупційної політики відповідають законодавству у всіх країнах присутності ITE.


ДП "Прем'єр Експо", Україна
Тел.: (044) 496-86-45 
ph@pe.com.ua