Days
Hours
Minutes
Seconds

31th International Medical Exhibition PUBLIC HEALTH`2022

5-7 October 2022 • Ukraine, Kyiv, IEC

PUBLIC HEALTH AWARDS


«PUBLIC HEALTH AWARDS» — відзнака для активних, прогресивних команд медичних закладів та лідерів у сфері охорони здоров’я, які прагнуть вдосконалення якості медичної допомоги в Україні.
Реформа охорони здоров’я змінила правила фінансування галузі та підходи до управління комунальними медичними закладами. Конкуренція наростає, що призводить до підвищення обсягу сервісу, якості та безпеки  у медичних закладах. 
Позитивні зміни кожного окремого медичного центру та лікарні — результат наполегливої роботи керівника, команди конкретного медичного закладу та  окремого спеціаліста. 
Саме зараз ті, хто хочуть покращення, можуть вплинути та змінити розвиток охорони здоров’я.  
Місія Відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS» — об’єднання найкращих медичних закладів та спеціалістів для формування якісних орієнтирів, популяризація успішних практик в сфері надання медичних послуг України та мотивації до розвитку.
 
Мета Відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS»:
 • допомогти медичним закладам галузі порівняти себе з закладами, які надають подібні послуги;
 • мотивувати учасників до постійного розвитку та вдосконалення;
 • підтримати успішні комунальні медичні заклади та їх команди, а також представників приватних медичних практик.
Принципи, якими керується Відзнака: чесність, об’єктивність та незалежність оцінювання, а також професіоналізм експертів та членів журі Відзнаки.

До складу експертів і членів журі входять провідні фахівці та експерти сфери охорони здоров’я України, члени громадських організацій, і лідери думок.
Відзнака заснована ДП «Прем’єр Експо» (входить до складу Hyve Group, Великобританія) під егідою Міжнародної медичної виставки Public Health в 2021 році.
Співорганізатором та Генеральним підрядником Відзнаки виступає Громадська організація «Медичні лідери»

Керівник проекту Костянтин Рожин, переможець конкурсу на “Всеукраїнську відзнаку “Головний лікар року - 2019”. Тел. +38-050-986-66-34, krozhin@gmail.com
 


ццц.PNG
Офіційну підтримку проведення PUBLIC HEALTH AWARDS надає Національна служба здоров'я України.


Black_RGB_JPEG.jpgОб’єктивність Відзнаки підкріплена незалежним спостерігачем  - міжнародною аудиторською та консалтинговою компанією Baker Tilly, однієї з лідерів на національному ринку, незалежного члена мережі Baker Tilly International, що входить до ТОП-10 світових мереж бухгалтерських та консалтингових компаній.


Номінації:
 1. Кращий заклад первинної медичної допомоги.
 2. Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги.
 3. Краща приватна медична практика.
Хто може подати заявку на Відзнаку?
 
 • Номінація «Кращий заклад первинної медичної допомоги»
1.   На цю номінацію можуть претендувати всі комунальні заклади охорони здоров’я з первинної медичної допомоги, що мають діючий договір з Національною службою здоров’я України з первинної медичної допомоги.
2.   «Гібридні» (мають і первинку, і стаціонари) комунальні заклади охорони здоров’я. Але превалюючим видом діяльності є надання саме первинної медичної допомоги (кількість лікарів, що задіяні в наданні первинної медичної допомоги більша, за кількість лікарів у спеціалізованій допомозі)

 
 • Номінація «Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги»
1.   На цю номінацію можуть претендувати всі комунальні заклади охорони здоров’я зі спеціалізованої медичної допомоги, що мають діючий договір з Національною службою здоров’я України по спеціалізованій медичній допомозі.
2.   «Гібридні» (мають і первинку, і стаціонари) комунальні заклади охорони здоров’я. Але превалюючим видом діяльності є надання саме спеціалізованої медичної допомоги (кількість лікарів, що задіяні в наданні спеціалізованої медичної допомоги, більша за кількість лікарів у первинній допомозі).

 
 • Номінація «Краща приватна медична практика»
     На цю номінацію можуть претендувати всі ФОПи моно- та поліпрактики, що мають діючий договір з Національною службою здоров’я України з первинної медичної допомоги.
 
Оцінка учасників

Оцінка учасників буде здійснюватись на основі низки критеріїв за трьома категоріями: 
 • Фінансовий менеджмент.
 • Розвиток підприємства.
 • Клієнтський сервіс.
Оцінювання учасників Відзнаки відбуватиметься шляхом проставлення відповідної кількості балів кожному з них за всіма критеріями оцінювання, залежно від даних, наданих учасниками в Анкеті Учасника та отриманих шляхом моніторингу офіційних даних НСЗУ та МОЗ. 
Чим вищий/менший показник за критерієм - тим більший/менший бал отримує учасник. Бали за кожним із критеріїв виставляються спільно всіма членами Журі Відзнаки. 
Переможцем визначається той учасник, який сукупно набрав найбільшу кількість балів зі 100 можливих.

 
Умови проведення Відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS – 2021»

Прийом заявок триватиме з 01 червня по 31 серпня 2021 року.
Аналіз інформації, поданої аплікантами та оцінка учасників здійснюватиметься Журі Відзнаки в період з 1 вересня по 6 жовтня 2021 року.
В період оцінки учасників Журі має право звернутись до учасника Відзнаки з проханням надати додаткові інформацію/документи, необхідні для його повної та об’єктивної оцінки.
Переможці Відзнаки отримають нагороди від  Організаторів та Партнерів Відзнаки. 

 
Як подати Заявку на Відзнаку
 
Прийом документів від учасників Відзнаки розпочато з 01 червня 2021 року та триває до 31 серпня 2021 року включно.
Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету(час заповнення - 7хв.):
https://forms.gle/D9shiMZg33xsiVuP8

Згодом апліканти отримають лист-підтвердження на електронну пошту та запит на отримання додаткових документів, що характеризують діяльніст закладу.
 

  
Форма Заявки на Відзнаку «PUBLIC HEALTH AWARDS – 2021»
 
Просимо всіх бажаючих надсилати свої пропозиції щодо можливих відзнак за активну діяльність в сфері надання послуг охорони здоров’я, претендентів, яким вони можуть бути вручені, а також підстав їхнього надання до 15 серпня на електронну пошту publichealthawards@gmail.com. За результатами отриманих пропозицій Організатор самостійно визначить, чи може бути надана та чи інша запропонована відзнака.
Результати конкурсу будуть визначені до 1 жовтня 2021 року.
7 жовтня 2021 року в рамках виставки Public Health 2021 відбудеться церемонія нагородження переможців. У разі виникнення додаткових запитань щодо порядку проведення Відзнаки просимо звертатись на електронну пошту:
publichealthawards@gmail.com

 
УМОВИ УЧАСТІ у Відзнаці PUBLIC HEALTH AWARDS 2021
 
 • Учасником Відзнаки можуть бути всі комунальні заклади охорони здоров’я з первинної або спеціалізованої медичної допомоги, ФОПи моно- та поліпрактик, що мають діючий договір з Національною службою здоров’я України.
 • Заявки на участь у Відзнаці приймаються з усіх областей України.
 • Розмір закладу не має значення.
 • Участь учасників у Відзнаці не передбачає фінансових внесків.
 • Заявки учасників приймаються в період з 01 червня по 31 серпня 2021 року.
 • Заявка подається в електронному вигляді.  
 • Кількість учасників необмежена.
 • Один заклад може подаватись не більше, ніж на одну номінацію.
 • Подача заявки на участь у Відзнаці означає надання дозволу Організаторам на використання наданої інформації для обробки і формування списку учасників Відзнаки.
 • Учасник не може брати участь у Відзнаці тільки у разі офіційного закриття і припинення діяльності або реорганізації.
 • Номінації оцінюються за критеріями «Фінансова стабільність», «Клієнтський Сервіс», «Розвиток підприємства».
 • Члени Журі Відзнаки оцінюють учасників у період з 1 вересня по 1 жовтня 2021 року.
 • Номінанти Відзнаки будуть опубліковані на сайті виставки Public Health до 30 вересня 2021  року.
 • Номінанти будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження переможців 7 жовтня 2021 року в рамках Міжнародної медичної виставки Public Health 2021 в Києві за адресою Броварський проспект, 15, МВЦ.
 • Переможці Відзнаки отримують призи під час оголошення результатів Відзнаки 7 жовтня 2021 року. Фіналісти Відзнаки отримують спеціальні відзнаки.
 
ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕРЕМОЖЕЦЬ
 
Формування складу номінантів Відзнаки:
 1. Організатори Відзнаки формують списки в кожній номінації за результатами перевірки поданих Заявок та наданих в них даних. Списки Організатори передають Журі Конкурсу.
 2. Список фіналістів Відзнаки визначається та затверджується під час зборів членів Журі.
 3. Оцінювання учасників Відзнаки відбувається шляхом  аналізу за критеріями оцінювання та присвоєння певної кількості балів. Під час моніторингу буде використана інформація, надана учасниками в Анкеті Учасника та  відкриті офіційні дані НСЗУ та МОЗ.  Чим вищий/менший показник за критерієм - тим більший/менший бал отримує учасник. Бали за кожним із критеріїв виставляються спільно всіма членами Журі Відзнаки.
 4. Фіналістами визначаються ті учасники, які сукупно набрали найбільшу кількість балів зі 100 можливих.
 5. Журі Відзнаки відбирає серед номінантів по 10 фіналістів в кожній номінації за кількістю балів.
 6. Результати відбору та оцінювання підтверджуються протоколом зборів Журі за участі представників аудиторської компанії.
Визначення переможців відзнаки
Переможцем в кожній номінації стає той учасник, який набрав найбільшу кількість балів в номінації.