28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019
1-3 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Прес-реліз

Міжнародна виставка Public Health 2018
представить інновації та досягнення медицини

 
З 2 по 4 жовтня в МВЦ у Києві відбудеться головна медична подія року в Україні – 27 Міжнародна медична виставка Public Health 2018.
 
Провідні компанії профільного ринку та кращі фахівці галузі зберуться разом для того, щоб презентувати усі новинки світової медицини, а також обговорити актуальні завдання та напрямки розвитку системи охорони здоров'я України.
 
На сьогодні виставка є ефективною міжнародною платформою для демонстрації повного спектру найкращих досягнень медицини. Новітні технології, обладнання, пристрої для високоякісної діагностики та лікування захворювань, інструменти, прилади, медичні вироби, а також багато інших актуальних пропозицій – протягом 27 років є візитівкою Public Health.
 
Щорічно Public Health об'єднує понад 250 провідних компаній виробників і дистриб'юторів профільного ринку, а відвідують захід близько 10000 фахівців. Виставка представляє найякіснішу аудиторію, основу якої складають лікарі, керівники приватних і державних медичних установ, представники Міністерства охорони здоров'я України, профільних асоціацій, наукових спільнот, а також бізнес структури й інвестори медичного сектору.
 
Завдяки такій концентрації учасників і фахівців галузі Public Health,  заслужено отримала визнання міжнародної медичної спільноти, допомагаючи розвивати ділові відносини між національними компаніями та представництвами з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії та інших країн.
 
Географія учасників виставки розширюється щороку, що надає можливість фахівцям галузі налагоджувати партнерство з найкращими медичними центрами та виробниками з усього світу.
 
Основний акцент експозицій присвячений медичному обладнанню та технологіям для профілактики, діагностики захворювань і реабілітації пацієнтів. Для максимальної ефективності відвідування, виставка розділена на експозиції: медична техніка й обладнання, лабораторія, реабілітація, офтальмологія, екстрена медицина, здоровий спосіб життя, медичний туризм, репродуктивна та перинатальна медицина, Digital Med (телемедицина, цифрова радіологія, e-health тощо).
 
Участь в Public Health – це найкраща можливість заявити ринку про себе, презентувати свій продукт цільовій аудиторії, сформувати нові бізнесові зв'язки, залучити інвестиції й укласти вигідні контракти.
 
Серед учасників виставки цього року, такі відомі компанії як: AFS Medizintechnik, CANON MEDICAL, Protech Solutions Ukraine LLC, RAVITA, RH, Samsung, Shimadzu, SonoScape, ZDRAVO, «Біомед. Ваше Здоров’я Трейдінг», «Віола-Медтехніка», «ВКФ Медтехніка», «Волсмарт», «Дентаум», «Завіт», «Квант», «Мед Ексім», «Медапаратура», «Медгарант», «Медімекс-Україна», «Профімед», «УМТ+» і багато інших.
 
Насичена науково-практична програма Public Health, підготовлена спільно з партнерами, об'єднає відомих фахівців медицини, представників державних структур, топ-менеджерів найбільших компаній з метою обміну досвідом, пошуку рішень завдань реформування та розвитку національної сфери охорони здоров'я.
 
В рамках виставки заплановано понад 15 спеціалізованих конференцій, семінарів, практикумів з офтальмології, гінекології,  реабілітації, екстреної медицини тощо.
 
Особливої уваги заслуговує щорічний семінар ВГО «КЛУБ МЕРІВ» за участі мерів міст, голів територіальних громад і керівників департаментів охорони здоров'я. На семінарі буде поширений успішний досвід пілотних проектів, напрямки та джерела інвестування, а також будуть обговорені актуальні аспекти вітчизняної медичної реформи.
 
Сучасні digital технології медицини, впровадження e-health в медичних закладах, телемедицина та досвід застосування систем штучного інтелекту – все це наповнює   експозицію цифрових рішень Digital Med.
Традиційно в рамках виставки відбудеться унікальна подія –  «День головного лікаря», а також буде проведене нагородження Всеукраїнською нагородою «Головний лікар року – 2018», на якій відзначать досягнення видатних медичних керівників з усіх областей України.
 
Міжнародна виставка та конференція медичного туризму MTEC.Kiev, яка відбудеться одночасно з Public Health, представить актуальні напрямки оздоровчого та медичного туризму. Формат експозиції дозволяє обмінятися досвідом і методами розвивитку ділових відносин між національними компаніями й іноземними представництвами.
 
Професійний виставковий досвід організатора Public Health, ДП «Прем'єр Експо» (ITE Group Plc), дозволяє пропонувати найкращі ідеї та сервіси як для учасників, так і для відвідувачів цієї виставки.
 
Особливої уваги заслуговує ProfMeeting – сервіс з призначення зустрічей фахівців оптових і тендерних закупівель медичної продукції. Він допомагає відвідувачам працювати на виставці більш ефективно та комфортно. Скористатися сервісом можуть власники та керівники медичних установ, головні лікарі приватних і державних клінік, а також представники дистрибуторських  компаній.
 
У 2018 році вперше на одному майданчику з Public Health пройде III Міжнародна виставка стоматологічного обладнання та матеріалів International Dental Forum. Консолідація спеціалізованих медичних виставок дозволить істотно доповнити цільову аудиторію, ділові можливості та комерційний ефект для кожного учасника заходів.
 

Ласкаво просимо!
2 – 4 жовтня 2018
пав. 3, МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. «Лівобережна», Київ, Україна.
Більш детально: www.publichealth.com.ua.

 
Контакти організаторів:
Директор виставки  – Інна Задорожня
Телефон: +380 (44) 496 86 45 (дод. 234)
E-mail: i.zadorozhnya@pe.com.ua
 

Акредитація представників ЗМІ:
Богдана Маєвська
e-mail: B.Maevskaya@pe.com.ua