28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019
1-3 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Пост-реліз

У Києві з успіхом пройшла найбільша виставка Охорони здоров'я -Public Health 2018

У медичному співтоваристві України підводити підсумки року і будувати плани на наступний рік прийнято в дні роботи Міжнародної медичної виставки Public Health. Цього року виставка проводилася в двадцять сьомий раз і проходила в МВЦ з 2 по 4 жовтня, протягом яких представники департаментів охорони здоров'я, громадських медичних організацій, провідні гравці профільного ринку і фахівці галузі обговорили тенденції розвитку та актуальні завдання системи охорони здоров'я України. Офіційну підтримку в проведенні виставки надали Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Всеукраїнська асоціація головних лікарів України, Українська асоціація медичного туризму і Асоціація радіологів України.

Статистика виставки говорить сама за себе: 283 експонента, серед яких провідні виробники і дистриб'ютори обладнання, матеріалів і медикаментів, а також постачальники медичних послуг, продемонстрували десяти тисячам професійних відвідувачів виставки нововведення і досягнення світової медицини, напрацьовані за минулий рік. У виставці взяли участь компанії з Австрії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Індії, Італії, Китаю, Кореї, Пакистану, Польщі, України та Чехії.

Професійні відвідувачі Public Health 2018 у повній мірі змогли ознайомитися з тематичними розділами виставки, серед яких: техніка та обладнання, інструменти, вироби медичного призначення, ортопедична і реабілітаційна техніка, офтальмологія, екстрена медицина, репродуктивна і перинатальна медицина, цифрова медицина, медичний туризм, стоматологічне обладнання та матеріали, лабораторна медицина і, звичайно ж, здоровий спосіб життя.

Серед учасників виставки цього року - такі відомі компанії як: «Аймес Україна» (Samsung), «Біомед», «Ваше Здоров'я Трейдинг», ВКФ «Медтехніка», «Віола Медтехніка», «Волсмарт», DeutschMedic GmbH, Gurdasmal Hospitality and Consultancy Services Private Limited, «Євромед Проект», «Заповіт», «Здраво», «Інмед Україна» (Canon Medical Systems), «Інтернешнл медікл Еквіпмент» (Omron), «Кардіо», «Квант ЗРО», «Кейс телемедичних технологій» , «Медгарант», «Мед Ексім», «Медилайн», «Медстар Солюшнс», «Медісторе», «Медичні індивідуально оптимальні технології (Schiller Medical), MTI,« Нертус», «Оніко », OSD Східна Європа, «Профімед», Protech Solutions, «Равіта Україна», RH, ReMED, Sonoscape, «Світ літньої людини», «Телеоптик», «Тіана», «Укрмедексперт» / Shimadzu, «Ютас» і багато інших.

В ході виставки було проведено 26 спеціалізованих конференцій, семінарів, «круглих столів», а також практикумів з офтальмології, гінекології, реабілітації, радіології та екстреної медицини. Протягом усіх трьох днів роботи виставки, на майданчику Digital Med, демонструвалися нові можливості IT-технологій для медичного сервісу.

Учасники традиційного семінару «Клуб мерів» ознайомилися з успішним досвідом впровадження нововведень в роботі медичних установ та пошуку нових джерел фінансування, а також обговорили актуальні аспекти медичної реформи в Україні. У семінарі взяли участь понад 180 міських голів та керівників медичних установ.

Ще більшу популярність придбав, тепер проводиться на постійній основі, «Обласна школа передового педагогічного» і вже також невід'ємний атрибут виставки - нагородження кращих медичних менеджерів Всеукраїнської нагородою «Головний лікар року». За підсумками досягнень претендентів і за їх внесок в розвиток установи та регіону, експертна комісія визначила лідера і лауреатів другого та третього ступенів. Почесне звання переможця було присвоєно Роману Колонтай - Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Балтський центр первинної медико-санітарної допомоги» Балтського міської ради Одеської області (м Балта). Головний приз нагороди - грант на бізнес освіту від в кращій бізнес школи «МІМ Київ», допоможе переможцю успішно розвивати медичний заклад в сучасних умовах реформи охорони здоров'я. Лауреатом другого ступеня став Григорій Оксак - Головний лікар Полтавської обласної лікарні ім. М. В. Скліфосовського, (м.Полтава). Звання Лауреата третього ступеня удостоївся Володимир Федоришин - Головний лікар комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни» (м.Коломия). Лауреатом Всеукраїнського звання «Головний лікар 2018» в номінації «Народний рейтинг» став Сергій Горіщак - лікар-нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук, головний лікар дитячої міської поліклініки №6 міста Одеси.

Генеральним Спонсором «Дня головного лікаря» виступила мережа медичних лабораторій «СІНЕВО», Освітнім Спонсором - бізнес школа МІМ Київ.

Унікальним сервісом організації зустрічей фахівців оптових і тендерних закупівель медичної і фармацевтичної продукції ProfMeeting скористалися власники і керівники 203 медичних установ, головні лікарі приватних і державних клінік, а також представники медичних компаній.

Знаковим досягненням цього року стало те, що вперше на одному майданчику з Public Health був проведений III International Dental Forum. Така консолідація спеціалізованих медичних виставок дозволила істотно підвищити ефективність і престиж обох заходів, розширити цільову аудиторію, збільшити ділові можливості і підвищити комерційний ефект для кожного учасника виставок. Під час роботи IDF Conference провідні фахівці поділилися новими техніками лікування, обговорили питання і тенденції розвитку стоматологічної практики. Успішно пройшла Конференція молодих вчених і лікарів «Бути кращим!», В ході якої були вручені нагороди в номінації «Молоді таланти».

Учасники та відвідувачі VI Міжнародної виставки і конференції медичного туризму MTEC.Kiev обмінялися досвідом розвитку ділових відносин між національними компаніями та іноземними представництвами.

Одночасно з виставкою відбувся VI Міжнародний конгрес медичного туризму, в роботі якого взяли участь депутати Верховної Ради України, представники зарубіжних клінік, лікарі, фахівці, оператори медичного туризму. На порядку денному заходу були нові можливості і перспективи українського в'їзного туризму.

В ході Науково-практичного семінару «Сучасні технології та тенденції в офтальмології» були представлені новітні концептуальні підходи на прикладах успішного досвіду провідних офтальмологічних центрів і клінік.

Науково-ділова програма виставки наочно продемонструвала досягнення проведеної реформи системи охорони здоров'я, яка торкнулася медичних установ усіх форм власності. Вперше в рамках Public Health відбулася відкрита дискусія, в якій взяли участь представники Міністерства охорони здоров'я України, Асоціації приватних медичних установ, а також незалежні експерти. Було роз'яснено умови фінансових гарантій приватних послуг первинної ланки, особливо страхування медпрацівників, можливості забезпечення лікарськими засобами та доступність медичної допомоги.

Постійні учасники та партнери виставки відзначили суттєвий якісний ріст заходів. 65% експонентів висловили зацікавленість в участі у виставці Public Health 2019.

Висока репутація організаторів виставки та щорічне розширення географії її експонентів дає українським медикам і бізнесменам унікальну можливість налагоджувати партнерство з провідними медичними центрами та кращими світовими виробниками продукції медичного призначення.

Участь в Public Health - це чудова можливість представити свій продукт цільової аудиторії, сформувати нові ділові зв'язки, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти.
 

Ласкаво просимо на Public Health 1 - 3 жовтня 2019!
МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. «Лівобережна», Київ, Україна.

Організатори Міжнародної медичної виставки Public Health:
ДП «Прем'єр Експо» (ITE Group Plc) і GIMA (ITE Group Plc).
Директор виставки Public Health - Інна Задорожня.
Акредитація ЗМІ - Богдана Маєвська.
Контакти: Тел .: +380 (44) 496 8645 (доп. 234, 262, 273);
E-mail: I.Zadorozhnya@pe.com.ua;
E-mail: B.Maevskaya@pe.com.ua.
Детальніше тут: www.publichealth.com.ua.