27-а Міжнародна медична виставка «PUBLIC HEALTH 2018»
2 – 4 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

ТОВ «Завод рентгенівського обладнання «КВАНТ» - одне із провідних підприємств з виробництва сучасног

news
ТОВ «Завод рентгенівського обладнання «КВАНТ» - одне із провідних підприємств з виробництва сучасного рентгенівського діагностичного обладнання в Україні
INDIagraf-02.jpgТОВ «Завод рентгенівського обладнання «КВАНТ» - одне із провідних підприємств з виробництва сучасного рентгенівського діагностичного обладнання в Україні, засноване у 1989 році. Спеціалізацією підприємства є конструкторська розробка і виробництво медичного рентгенівського діагностичного обладнання із цифровою обробкою зображення.
 
На виставці компанія представить рентгенівські діагностичні комплекси КРД «INDIascop-01» і  КРД «INDIagraf-02»INDIagraf-02_.jpg
 
Комплекс КРД «INDIascop-01» дозволяє проводити усі види рентгенодіагностичних обстежень в прямій та боковій проекціях, у тому числі скопічні обстеження з введенням барію та йоду. Пульт дистанційного керування «Full-operating console» з використанням сучасної технології «Touch screen» дозволяє управляти роботою штатива, параметрами експозиції, вести базу даних, статистику, видачу результатів обстеження та отримувати на екрані монітору цифрові знімки через 15 сек. після проведення обстеження. Компактність комплексу робить його ідеальним для встановлення в рентгенівських кабінетах невеликої площі.
 
INDIascop-01.jpgINDIascop-01_.jpgПалатний апарат КРД «INDIagraf-02», потужність випромінювача 8 кВт, вага до 90 кг (може встановлюватися на медичний спецтранспорт) – використовується для рентгенографії усіх органів людини в нестаціонарних умовах. Переносний рентгенодіагностичний комплекс КРД «INDIagraf-02», потужність випромінювача 5 кВт, вага до 40 кг (розкладний для ручного транспортування) – використовується для рентгенографії усіх органів людини в польових умовах.
Наявність апаратного інтерфейсу забезпечує підключення цифрової камери або flat panel для отримання цифрових рентгенівських знімків на робочій станції лікаря -рентгенолога.

Детальніше http://kvant.ua