Днів
Годин
Хвилин
Секунд

31-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2022

5-7 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Компанія «Кінд» авторизований дистриб'ютор з продажу медичного обладнання на території України.

news
Наш партнер та офіційний виробник обладнання - німецький концерн Siemens Healthcare GmbH.
Компанія «Кінд» авторизований дистриб'ютор з продажу медичного обладнання на території України.
Надає можливість працювати з передовим, високоякісним медичним обладнанням (ультразвуковими системами, комп'ютерними томографами, ангіографії, рентгенографічними апаратами і т.д.), державним медичним установам, приватним клінікам та діагностичним центрам України. Представлене обладнання забезпечує якісну діагностику пацієнтів на ряду з передовими інноваціями.

Запрошуємо учасників виставки до стенду KIND для знайомства та можливості придбати два УЗД апарати, які будуть представлені на заході:

Siemens ACUSON NX2 - продуктивна ультразвукова діагностична система, яка ідеально підходить для клінік – стартапів (щитовидна залоза, абдомінальні дослідження, генікологі я т. д.). Великий вибір програмованих настройок дозволяє ефективніше виконувати рутинні діагностичні дослідження, а потужне програмне забезпечення гарантує швидку обробку потоків вхідних даних.

Siemens ACUSON NX3 Elite - багатофункціональний апарат ультразвукової діагностики створений спеціально для більш ефективного проведення досліджень в сучасних медичних установах. Гарантується висока швидкість і темпи роботи, а, отже, і можливість «впоратися» з великими потоками пацієнтів. Все завдяки гнучкій системі індивідуальних налаштувань і програмованої панелі управління. Загальні дослідження + кардіологія і Ваш медичний центр буде забезпечений повним спектром профільних досліджень .

УЗД апарати Siemens Healthcare GmbH вже використовують найкращі медичні центри України. Приєднуйтесь і Ви!