28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019
1-3 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Український Науковий Інститут Сертифікації-орган з оцінки відповідності медичних виробів

news
Український Науковий Інститут Сертифікації є призначеним органом з оцінки відповідності медичних виробів, який виконує усі аспекти українського законодавства і керується законодавством ЄС.
З 10.02.2016 набув чинності Закон України "Про технічні регламенти і оцінку відповідності", в статті 45 якого описується можливість визнання результатів оцінки відповідності, проведених в іншій країні. Оскільки українські Технічні регламенти на медичні вироби засновані на відповідних Директивах ЄС, то існує можливість визнання результатів робіт з оцінки відповідності національними призначеними органами на підставі підписаних договорів з іноземними акредитованими органами з оцінки відповідності (за умови однакових вимог до акредитації), і проведення національної процедури або її частини.
Розуміючи, що така процедура істотно скорочує час і фінансові витрати виробників і постачальників медичних виробів для сертифікації своєї продукції в Україні, УНІ-СЕРТ веде активні переговори з ведучими європейськими нотифікованими органами для укладення договорів про визнання їх результатів оцінки відповідності.
 
На даний момент, серед усіх аналогічних органів, УНІ-СЕРТ має найбільшу кількість таких договорів. Свою довіру якості роботи фахівців УНІ-СЕРТа підтвердили договори з: TUV SUD Product Service GmbHTUV Rheinland LGA Products GmbHBSI Assurance UK LimitedDEKRA Certification B.V.DQS Medizinprodukte GmbHITALCERT S.r.l.Kiwa Cermet Italia S.p.a.Lloyd’s Register Quality Assurance (LRQA)Eurofins product testing Italy s.r.l та Intertek Semko AB.

www.uni-cert.ua

10-ЕС-map.png