28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019
1-3 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Контакти

 


Організатор виставки:
ДП "Прем'єр Експо", Україна

Тел.: (044) 496-86-45 
ph@pe.com.ua

 

Інна Задорожня - директор виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 234)
Моб. +38 068 036 82 92
I.Zadorozhnya@pe.com.ua

Галина Фічук - менеджер виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 273)
Моб. +380 67 236 49 17
H.Fichuk@pe.com.ua


Тетяна Демченко координатор виставки

Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 313)
Моб.:+ 380 
97 989 12 32
T.Demchenko@pe.com.ua

Олена Свирбій - конференц-сервіс
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 219)
Моб.:+ 380 67 863 03 44

O.Svirbyy@pe.com.ua

Богдана Маєвська маркетолог виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 244)
Моб. +38 093 611 01 44
B.Maevskaya@pe.com.ua

Олексій Волкоморовтехнічний менеджер 
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 220)
Моб. +38 067 320 66 69
O.Volkomorov@pe.com.ua

Христина Ков'яроваменеджер з міжнародних продажів виставки 
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 311)
Моб. +38 066 898 8519
K.Koviarova@pe.com.ua

 

 


ITE Poland Sp. z o.o.
Zuzanna Horbacz - Junior Project Manager
Тел. +48 61 662 72 43      
Horbacz@ite-poland.com>
www.ite-poland.com
 

 


GiMA GmbH & Co. KG
Ms. Cornelia Limbach - Sales Manager 
Тел. +49 (0)40 2 35 24-335 
        +49 (0)40 2 35 24-403 
E-mail:imbach@gima.de
www.gima.de